Lech Poznań - Legia Warszawa 1:0. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-04-16 15:15

To był największy hit tej kolejki Ekstraklasy, a kto wie - może i całej rundy wiosennej. Wygrany w meczu Lech Poznań - Legia Warszawa nie tylko przybliżył się do awansu do europejskich pucharów, ale również będzie mógł chodzić z podniesioną głową do następnego spotkania pomiędzy tymi drużynami. Zapraszamy do przeczytania zapisu relacji NA ŻYWO i internecie na portalu Gwizdek24.pl.

Strona nie odświeża się automatycznie. Wciśnij F5 aby odświeżyć.

Przeczytaj koniecznie: Wisła Kraków na mistrzowskim szlaku! Melikson załatwił GKS!

WYNIK: LECH - LEGIA 1:0 (83. Artjoms Rudnevs)

Koniec spotkania

90 min Dośrodkowanie Wawrzyniaka, próbował Rybus, ale zabrakło mu centymetrów

90 min Kriwiec z rzutu rożnego, ale wprost w ręce Skaby

Znów pokaz bezmyśności kibicó Legii - rzucają racami w fanów Lecha.

90 min Szybki Manu wyprzedził Wilka i zabrał mu piłkę

89 min Rzeźniczak nie trafił w piłkę, za to trafił w Henriqueza, który zwija się z bólu

88 min Rybus na spalonym

88 min Rybus zepsuł dośrodowanie, piłka ląduje w rękach Kotorowskiego

86 min Legia wprawdzie atakuje, ale na razie bez powodzenia. Słabo wprowadził się Cabral, który - jak się okazuje - nie potrafi przyjąć piłki

84 min Zmiana w Legii: Cabral za Radovicia

83 min GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! 1:0 dla Lecha!!! Artjoms Rudnevs!!!! I mamy kołyskę dla córki Rudnevsa!

82 min Astiz fauluje Rudnevsa i dostaje żółtą kartkę

79 min Vrdoljak w poprzeczkę

76 min Zmiany: Rybus za Kucharczyka, Hubnik za Chinyamę (Legia), Injac za Wojtkowiaka (Lech).

75 min Wawrzyniak do Chinyamy, ale napastnik Legii traci piłkę

74 min Kiełb z wolnego prosto w mur

72 min Znów atak Legii, strzela Manu, ale po raz kolejny nieudanie

70 min Mocny strzał z dystansu Kucharczyka, ale ponad poprzeczką

68 min Świetna sytuacja po poważnym błędzie Arboledy! Radović strzela jednak ponad bramką

67 min Słabiutkie uderzenie Kriwca, powinien był podać do Wilka

67 min Zmiana w Lechu: Kiełb za Ślusarskiego

66 min Murawski był bardzo blisko! Z pola karnego strzela niewiele ponad bramką Skaby!

65 min Radović w wolnego w mur, po chwili strzela Borysiuk, ale dobrze Kotorowski

64 min Niesamowita sytuacja pod bramką Lecha!! Kotorowski fauluje Manu, który był w sytuacji sam na sam. Powinna być czerwona kartka dla bramkarza Wisły!

62 min Radović do Wawrzyniaka, ale ten nie jest w stanie przyjąć piłki

60 min Manu głupio stracił piłkę w narożniku pod bramką Lecha

58 min Chinyama sam na sam z Kotorowskim, ale jest również na spalonym

57 min Jest gol dla Lecha, ale jego strzelec, Rudnevs, na spalonym!!!!!!

56 min Chinyama na spalonym

56 min Manu efektownie wywrócił się w polu karnym, ale jedenastki oczywiście nie ma

55 min Byłoby bardzo groźnie pod bramką Lecha, gdyby Kucharczyk lepiej podał do Chinyamy

53 min Zmiana w Lechu. Schodzi Tomasz Mikołajczak, a w jego miejsce Artjoms Rudnevs, któremu w zeszłym tygodniu urodziła się córka

51 min Świetna sytuacja Ślusarskiego, ale jego strzał broni Skaba

50 min Rzeźniczak stracił piłkę pod bramką Lecha, ruszyła kontra poznaniaków, ale nieudana

49 min Radović chciał podać do Kucharczyka, ale został sfaulowany

48 min Fatalne dośrodkowanie Wilka, wprost na głowy legionistów

46 min Rozpoczęli

II POŁOWA

Koniec I połowy, zapraszamy po przerwie

45 min Kłótnia dwóch Serbów na boisku, Radovicia i Djurdjevicia. Na szczęście się pogodzili

43 min Kriwiec ładnie przyjął piłkę w polu karnym, ale obrońcy Legii umiejętnie wybili mu piłkę

42 min Dobre podanie Kucharczyka do Radovica, a Serb wywalczył rzut rożny

40 min Ach, potężna bomba Kriwca! Minimalnie obok słupka bramki Skaby!

39 min Podanie do Wilka na lewe skrzydło, ten dośrodkowuje, ale wszystko "czyści" Astiz

38 min Znów fatalne zachowanie Arboledy! Obrońca Lecha brutalnie potraktował Vrdoljaka

35 min Co za fatalne wybicie Arboledy! Wprost pod nogi rywala! Słaba forma Kulumbijczyka....

33 min Radović faulowany przez Bosackiego i rzut wolny dla Legii. Wykonuje go Borysiuk, ale piłkę łatwo łapie Kotorowski

30 min Ślusarski do Wilka, ale jego powstrzymuje Rzeźniczak

29 min Dośrodkowanie Kriwca z rzutu rożnego, ale wprost w ręce Skaby

26 min Wilk strzelał, ale kompletnie bez sensu, wysoko ponad bramką Skaby

26 min Biegowy pojedynek Astiza i Mikołajczaka, szybszy Hiszpan

21 min Dobre podanie Vrdoljaka do Chinyamy, ale lechici powstrzymują napastnika Legii

18 min Kucharczyk mocno, ale niecelnie

17 min Wilk do Ślusarskiego, ale za mocno i piłka ląduje w rękach Skaby

16 min Niesygnalizowany strzał Chinyamy, ale bardzo dobrze broni Kotorowski

15 min Wciąż Legia w natarciu. Dośrodkowanie Manu, ale bardzo złe. Lech jakby zamroczony na początku spotkania.

13 min Coś niesamowitego!!! Manu sam na sam z Kotorowskim, ale koszmarnie to spudłował!!! Powinno być 1:0 dla Legii!!!

12 min Groźnie w polu karnym Lecha, ale Radović na spalonym

10 min Kucharczyk dośrodkowuje wprost w ręce Kotorowskiego

9 min Kriwiec strzelał z wolnego z ostrego kąta, ale przedobrzył

8 min Rzeźniczak sfaulował Wilka w narożniku pola karnego. Borysiuk awanturował się z sędzią, więc dostał żółtą kartkę

7 min Arboleda na pozycji środkowego napastnika, dryblował legionistów, ale trochę mu jednak zabrakło

6 min Po podaniu Kucharczyka na bramkę Kotorowskiego strzela Manu, ale bramkarz Lecha bez problemów łapie piłkę

5 min Brutalne zachowanie Radovicia! Serb uderzył Murawskiego łokciem w twarz! Powinna być żółta kartka, a jest tylko rzut rożny

4 min Dośrodkowanie Kriwca z rzutu rożnego, Skaba z najwyższym trudem piąstuje piłkę

3 min Kucharczyk chciał wymusić rzut karny po starciu z Mikołajczakiem

3 min Atakuje Legia, ale na razie obrońcy Lecha radzą sobie z tymi atakami