kibice, kibole, zamieszki na trybunach

Liga Europy: Przerwany mecz na Słowacji [WIDEO]

2014-10-24 12:18

Mecz Slovana Bratysława ze Spartą Praga w 3. kolejce fazy grupowej Ligi Europejskiej został przerwany z powodu zamieszek na trybunach. Na szczęście całą sytuację opanowano i piłkarze mogli dokończyć spotkanie.

W 41. minucie arbiter zmuszony został przerwać grę. Na trybunach doszło do starć między kibicami, a na boisko zaczęły lądować race i inne przedmioty. Interweniować musiała policja. Na szczęście szybko zapanowała nad tłumem. Po około 30 minutach mecz został wznowiony.

Trabzonspor lepszy od Lokeren! Ważne zwycięstwo Turków

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sparty Praga 3:0. Wszystkie gole goście strzelili w drugiej połowie. Do siatki rywali trafiali David Lafata, Tiemoko Konate i Ladislav Krejci

W drugim meczu tej grupy Young Boys pokonało Napoli 2:0. Obie ekipy po trzech kolejkach mają na koncie po sześć punktów. Tyle samo zgromadziła Sparta Praga.

Slovan Bratysława - Sparta Praga 0:3 (0:0)
Bramki: David Lafata 56, Tiemoko Konate 61, Ladislav Krejci 89

Young Boys Berno - SSC Napoli 2:0 (0:0)

Bramki: Guillaume Hoarau 52, Leonardo Bertone 90