Lionel Messi FC Barcelona

Autor: East News Lionel Messi FC Barcelona

Fatalna passa Leo Messiego. Nie strzelił gola w lidze od czterech miesięcy!

2014-01-27 13:31

W niedzielnym spotkaniu Barcelony z Malagą (3:0) Leo Messi spędził na boisku pełne 90 minut. Mimo to Argentyńczykowi nie udało się przerwać fatalnej passy bez gola w lidze.

Ostatni raz bramkarza rywali Leo Messiemu udało się pokonać 28 wrzesnia w starciu z Almerią. Od tamtej pory gwiazdor Barcelony rozegrał w lidze osiem spotkań i w żadnych z nich nie strzelił bramki.

Przeczytaj również: Uraz Jakuba Błaszczykowskiego. Robert Lewandowski przejmie opaskę kapitana

Słaba skuteczność Argentyńczyka nie martwi trenera Gerardo Martino. Zdaniem opiekuna "Dumy Katalonii", Messi odgrywa duża rolę w drużynie nawet gdy nie strzela goli.

26-letni napastnik w tym sezonie La Liga ma na koncie 8 trafień. Liderem klasyfikacji najlepszych strzelców jest Cristiano Ronaldo z 22 golami.