Real - Barcelona remis 2:2 na YOTUBE. Bramki, akcje WIDEO

2011-08-15 10:55

Kolejny sezon w hiszpańskiej piłce zaczyna się od mocnego uderzenia - dwumeczu o Superpuchar pomiędzy Realem Madryt i Barceloną. W niedzielnym spotkaniu w Madrycie padł remis 2:2. Rewanż w środę na Camp Nou.

W pierwszym spotkaniu Real, zwłaszcza przed przerwą, prezentował się lepiej, ale dzięki swoim gwiazdom - Davidovi Villi i Leo Messiemu, to Barca prowadziła po 45 minutach 2:1. W drugiej połowie bramkę wyrównującą dla Królewskich zdobył Xabi Alonso.

Przeczytaj koniecznie: Real - Barcelona, wynik 2:2. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie - GALERIA

W oczekiwaniu na środowy rewanż, który na pewno przynieie mnóstwo emocji zapraszamy do przypomnienia sobie najciekawszych akcji niedzielnego meczu Real - Barcelona.