Barcelona - Manchester, wynik 3:1. Akcje gole - wideo, Youtube

2011-05-29 11:29

FC Barcelona nie dała szans na boisku Manchesterowi United i wygrała prestiżową Ligę Mistrzów na stadionie Wembley wynikiem 3:1. Szał radości w ekipie Katalończyków! To czwarty w historii triumf Barcelony.

"Barca" nadal wielka! Do przerwy Manchester United podjął walkę z gwiazdami katalońskiej ekipy, wynik w połowie 1:1, po strzałach Pedro a zaraz potem Rooney'a. Później na boisku istniała już tylko hiszpańska drużyna.

Przeczytaj koniecznie: Wielka "Barca" wygrywa Ligę Mistrzów! Barcelona - Manchester. Wynik: 3:1. Zapis Relacji NA ŻYWO w internecie

Gole w drugiej połowie strzelili Leo Messi (24 l.) i David Villa (29 l.). Ostatecznie FC Barcelona pokonuje "Czerwone Diabły" 3:1 i zostaje najlepszym klubowym zespołem Europy w sezonie 2010/2011.

Składy drużyn:

Manchester United: Van der Sar - Fabio, Ferdinand, Vidić, Evra - Valencia, Carrick, Giggs, Park - Rooney - Hernandez
Barcelona: Valdes - D. Alves, Mascherano, Pique, Abidal - Xavi, Busquets, Iniesta - Villa, Messi, Pedro