Liga Mistrzów

BORUSSIA - REAL, wynik 4:1. CZTERY GOLE LEWANDOWSKIEGO! Borussia GROMI Real

Robert Lewandowski, Borussia - Real

Borussia Dortmund pokonała Real Madryt 4:1 w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów. Wszystkie cztery trafienia dla drużyny z Westfalii zdobył kapitalny tego dnia Robert Lewandowski. "Królewscy" zdołali jedynie odpowiedzieć bramką Cristiano Ronaldo, która daje jeszcze madrytczykom iluzoryczne szanse na awans w rewanżu.

JEŚLI NIE WIDZISZ RELACJI, ODŚWIEŻ STRONĘ TUTAJ.

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 35 sekund

95'

Koniec! Borussia gromi Real 4:1.

92'

Kartka dla Ramosa.

89'

Weidenfeller po starciu z Ronaldo leży na murawie, arbiter przerywa grę.

82'

Jeszcze jedna zmiana w BVB: Grosskreutz za Piszczka.

81'

Zmiana w Borussii: Kehl za Błaszczykowskiego.

80'

Zmiana w Realu: Kaka w miejsce Alonso.

78'

Lopez broni strzał Lewandowskiego.

70'

Lewandowski dostaje żółtą kartkę za faul na Ramosie.

69'

Zmiana w Realu: Di Maria za Modricia.

67'

GOOOOOOOL!!! Lewandowski pokonuje z jedenastu metrów Lopeza, Borussia gromi Real!

66'

Rzut karny dla Borussii po faulu Alonso na Reusie!

62'

Kapitalna interwencja Lopeza po strzale Gundogana.

58'

Modrić z dystansu, pewnie broni Weidenfeller.

55'

GOOOOOOOOOL!!! Lewandowski i 3:1 dla Borussii! Polak uderzył mocno, pod poprzeczkę, nie miał szans Lopez.

54'

Żółtą kartką za faul ukarany Sami Khedira.

53'

Błaszczykowski strzela wysoko nad poprzeczką bramki Realu.

50'

GOOOOOOOOOOL!!! Lewandowski i Borussia znowu na prowadzeniu. "Lewy" z najbliższej odległości pokonuje Lopeza, "Królewscy" zygnalizowali pozycję spaloną Polaka, ale arbiter uznaje gola.

47'

Ramos wchodzi nakładką w Reusa, arbiter nie wyciąga jeszcze kartki, kończy się na ostrzeżeniu.

46'

Gramy!

45'

Koniec pierwszej połowy, do przerwy Borussia remisuje z Realem 1:1. Gole strzelili Lewandowski (dla BVB) i Ronaldo (dla Realu).

42'

GOOOOOOOOOOOOL!!! Szybka kontra Realu Madryt, Higuain podaje przed bramkę do niepilnowanego Ronaldo, a Portugalczyk dokłada tylko nogę i pokonuje Weidenfellera.

41'

Xabi Alonso decyduje się na strzał z dystansu, blokuje go udanie Hummels.

39'

Coentrao pogubił się przy linii końcowej boiska i jego dośrodkowanie powędrowało za bramkę Weidenfellera.

32'

Z piłką w pole karne wpadł Błaszczykowski, ale czystym wślizgiem przerwał ten rajd wracający Higuain.

28'

Dwójkowa akcja Coentrao i Ronaldo zatrzymana faulem Suboticia.

27'

Xabi Alonso dośrodkowuje z rzutu wolnego, zbyt głęboko i piłka mija bramkę.

25'

Piszczek fauluje Ronaldo tuz przy linii bocznej.

23'

Ronaldo bepośrednio z rzutu wolnego, Weidenfeller paruje piłkę do boku boiska.

23'

Zagranie ręką przez Bendera, rzut wolny dla Realu. Do bramki jest jednak daleko, około 30-35 metrów.

19'

Centra Ronaldo na piąty metr, Higuaina ubiegł jednak Hummels.

13'

Higuain złapany na spalonym.

10'

Lewandowski faulowany przez Ramosa.

8'

GOOOOOOOOOL!!! Lewandowski po dośrodkowaniu Goetze wpakował głową piłkę do bramki Lopeza, Polaka nie upilnował Pepe.

7'

Ależ szansa Borussii! Reus ograł Varane'a i Pepe, a następne strzelił w kierunku długiego słupka, Lopez paruje do boku. Dobijać próbował jeszcze Lewandowski, ale minął się z futbolówką.