Remis Lyonu z Realem. Benzema mógł zostać bohaterem. Zapis relacji NA ŻYWO

2011-02-22 21:39

Podział punktów na Stade Gerland. Lyon zaledwie remisuje z Realem 1:1, co przed rewanżem stawia w lepszej sytuacji gości z Hiszpanii. Bohaterem meczu mógł zostać Karim Benzema, były napastnik Olympique a obecnie piłkarz "Królewskich", który zaliczył prawdziwe wejście smoka. Przeczytaj zapis relacji NA ŻYWO.

KONIEC MECZU, LYON REMISUJE Z REALEM MADRYT 1:1

90 min - żółta kartka dla Casillasa dla dyskusje z sędzią. Doliczone 3 minuty

90 min - wolny dla Lyonu na wysokości pola karnego

87 min - bardzo niecelnie Pijanić

84 min - ładna akcja Realu. Ronaldo do Di Marii, ale strzał Argentyńczyka minimalnie niecelny

83 min - GOOOOOOOOOOOOOOOL! Remis 1:1. Piłka po uderzeniu Pjanicia trafiła któregoś z obrńców Realu, spadła pod nogi Gomisa, który był sam na sam z Casillasem i Hiszpan nie miał szans przy strzale z 5 metrów! Remis!

81 min - okres gry w środku pola, choć obie drużyny niespecjalnie kwapią się do ataków

79 min - strzela Gomis, jednak niecelnie, obok bramki Casillasa

77 min - zmiana w Lyonie. Kallstroma zmienia Pjanić

75 min - zmiana w Realu. Marcelo za Ozila

74 min - tym razem fatalnie Benzema, którego zbyt lekkie podanie psuje atak Realu

73 min - Lyon próboje atakować, ale piłkarze Realu w obronie grają bezbłędnie

70 min - kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Bastos, wchodzi Briand. Wcześniej Pied, który ledwo co pojawił się na boisku, dostał... żółtą kartkę

70 min - zmiana w Lyonie. Schodzi Delgado, na boisku melduje się Pied

69 min - Gomis na spalonym, od bramki zaczyna Casillas

68 min - zmiana w Realu. Khedirę zastępuje Lassana Diarra

68 min - Lyon rzuca się do ataków, ale póki co spokojnie odpierają je obrońcy Realu

65 min - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Real prowadzi 1:0! Gola strzela Benzema, który pojawił się na boisku pół minut wcześniej! Francuz płaskim strzałem z pięciu metrów pokonał Llorisa. Real prowadzi 1:0!

64 min - na boisku melduje się  Benzema, schodzi Adebayor

63 min - faul Crisa na Ronaldo i obrońca Lyonu dostaje żółtą kartkę

60 min - Ozil dośrodkowuje w pole karne, ale piłkę bez problemu wybijają obrońcy Olympique

59 min - Toulalan strzela, ale wprost w nogi Xabiego Alonso

58 min - kiepska wrzutka Gourcuffa, Alonso wybija piłkę na róg

56 min - atak Realu tym razm zatrzymany przez Kallstroma, który był lepszy do Di Marii

55 min - Revellier przecina kontratak Realu. Teraz gra nieco się uspokoiła

54 min - posiadanie piłki: Real 60%, Lyon 40%. Przewaga Realu coraz bardziej widoczna

50 min - znów mnóstwo szczęścia ma Lyon. Po uderzeniu głową Sergio Ramosa piłka ląduje na poprzeczce!

49 min - ależ uderzenie Ronaldo! Piłka uderza w słupek!

48 min - faul Bastosa, wolny dla Realu. Bastos dostaje żółtą kartkę i nie wystąpi w rewanżu

47 min - póki co obie strony grają zachowawczo, zupełnie jak na początku meczu

46 min - początek drugiej połowy

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI MECZU. W LYONIE OLYMPIQUE REMISUJE 0:0 Z REALEM MADRYT. ZAPRASZAMY PO PRZERWIE

45 min - sędzia dolicza minutę

45 min - Di Maria (Real) ukarany żółtą kartką

44 min - Ozil na spalonym

43 min - Bastos uderza z całej siły w mur, a potem strzał jego kolegów trafia wprost w Casillasa

41 min - Carvalho sam uderza się piłką w rękę i jest wolny dla Lyonu

38 min - Realowi udało się podejść pod pole karne, jednak obrońcy poradzili sobie z dośrodkowaniem Ronaldo

36 min - ależ szansa Lyonu!!! Po pięknej kontrze Casillas wybił strzał przed siebie, a dobitka Gomisa, który miał przed sobą praktycznie pustą bramkę, przeleciała nad poprzeczką!

33 min - Bastos faulowany przez Pepe podczas kontrataku gospodarzy

... bardzo trunde uderzenie Ronaldo. Piłka odbija się przed bramkarzem i Lloris miał mnóstwo kłopotów

31 min - faulowany Ozil i Real ma rzut wolny pod polem karnym...

30 min - pierwszy celny strzał gości. Angel Di Maria uderza jednak wprost w Llorisa

29 min - Real zdołał się zbliższyć na 40 metr od bramki Lyonu, jednak brak pomysłu na akcję sprawił, że piłkarze Jose Morunho podawali piłkę do siebie, a następnie po podaniu Alonso na spalonym był Adebayor

27 min - strzela Kallstrom, ale piłka bardzo niecelna, w bezpiecznej odległości mija bramkę Realu

26 min - kolejny rzut rożny dla Lyonu, ale znów nic z niego nie wynika

23 min - według statystyk Real ma 57% posiadania piłki, Lyon 43%, co absolutnie nie oddaje przebiegu meczu

21 min - Bastos wywalczył rzut rożny dla Lyonu. Dośrodkowanie wybija jednka Khedira

18 min - znów okres gry w środku pola, póki co Real nie ma za wiele swobody w rozgrywaniu piłki, ponieważ swój styl gry narzucili rywalom gospodarze

16 min - kolejne ataki Lyonu, jednak ze wszystkimi póki co radzi sobie dobre grająca obrona Realu, która nie wpuszcza rywali na pole karne

14 min - Cris faulowany przed własnym polem karnym przez Ronaldo

12 min - dośrodkowanie Bastosa z prawej strony mogło wpaść Casillasowi za kołnierz, jednak piłka wylądowała na bramce

10 min - znów ataka Lyonu, ale Sergio Ramos fauluje i mamy wolny dla Lyonu na wysokości pola karnego. Żółta kartka dla Hiszpana. Piłkę wybijają obrońcy, a następnie strzał Crisa mija słupek bramki Casillasa

9 min - błąd Crisa, do obrońcy Lyonu dopadł Adebyaor, ale nie zdołał mu odebrać piłki

8 min - kontratak Lyonu lewą stroną, dośrodkowuje Sissoko, ale sytuację wyjaśnie Sergio Ramos

6 min - znów faul na Ronaldo, tym razem w środku pola

4 min - dość przypadkowe zagranie do Bastosa na wolne pole, ale napastnik Lyonu nie dochodzi do piłki

3 min - Real rozgrywa piłkę na własnej połowie, z kolei Lyon gra wysokim pressingiem

2 min - faulowany Ronado, Real zaczyna wolnym spod pola karnego. Jednak piłkę wybijają obrońcy

1 min - rozpoczyna Real