Piłka Nożna

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - ostatnia szansa na zapisy, nowa formuła rozgrywek i finał na Stadionie Narodowym

Puchar Tymbarku

To już czternasta edycja popularnego turnieju piłkarskiego dla dzieci pod patronatem firmy Tymbark. Ci, którzy chcą zgłosić swoje drużyny do zawodów, powinni się pospieszyć. Zapisy kończą się w piątek 21 lutego, a turniej po raz pierwszy zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych.

Dotychczas w zmaganiach brały udział dzieci (drużyny chłopców i dziewczynek) do 10 lat. Polski Związek Piłki Nożnej, który jest jednym z organizatorów zawodów, zdecydował się rozszerzyć ich formułę i w tym roku odbędą się również rozgrywki drużyn U-12. Wielki finał tym razem odbędzie się na Stadionie Narodowym, a zwycięskie zespołu pojadą na niezapomnianą wycieczkę do Hamburga, gdzie obejrzą spotkanie Niemcy-Polska.

SOCZI 2014. WSZYSTKO O IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH NA PORATLU GWIZDEK24

21 lutego kończy się termin zapisów do turnieju. Drużyny można zgłaszać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.zpodworkanastadion.pl. Rozgrywki przeznaczone są dla szkół podstawowych i Uczniowskich Klubów Sportowych. Drużyny mogą zgłaszać nauczyciele bądź trenerzy. Zespoły mogą liczyć od 7 do 12 zawodników.

Powiązane artykuły

  • lp

  • drużyna

  • m.

  • bramki

  • pkt.

Powiązane artykuły